מבט על נתוני הגירושין במדינת ישראל מגלה כי בשנים האחרונות חלה עלייה כמעט עקבית בכמות המתגרשים כאשר בין השנים 2015 ל-2017 למשל התגרשו בישראל קרוב ל-12,000 זוגות בשנה. מדובר בנתון משמעותי שלא ניתן להקל בו ראש נוכח העובדה שהליך הגירושין טומן בחובו לא מעט קשיים ומורכבויות שאף מקבלות משנה תוקף אם לבני הזוג ישנם גם ילדים.

טבעו הלא פשוט של הליך הגירושין עלול להקצין את המצב המתוח ממילא בין בני הזוג – ובדיוק מהסיבה הזו אנו בחברת עורכי הדין שחף ושות' מאמינים כי ללקוחותינו מגיע לא רק ליווי משפטי מקצועי ממדרגה ראשונה – כי אם גם מעטפת רחבת היקף של תמיכה פסיכולוגית ומנטלית אשר הופכת במידה רבה להכרחית ומתבקשת.

עבורנו תיק גירושין הוא לא עוד סוגיה משפטית מעוררת מחלוקת שתיפתר בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה. אנו רואים בתיק גירושין בבחינת מרחב משפטי מאתגר המחייב אותנו להיכנס לעובי הקורה, לבחון את מכלול נסיבות העניין ביסודיות המירבית המתבקשת – וזאת במטרה להעניק ללקוחות שלנו את הליווי המשפטי האופטימלי שיאפשר להם לסיים את התהליך הלא פשוט הזה עם ידם על העליונה.

תחושת שליחות עמוקה מלווה אותנו בהתנהלות היומיומית שלנו, ואנחנו מברכים על האפשרות שניתנת לנו לקחת את הלקוחות שלנו לחיים חדשים. אנחנו עושים זאת באהבה גדולה, במסירות, ללא חת וללא מורא, תוך שהאינטרס של הלקוחות שלנו נמצא בראש סדרי העדיפויות שלנו.