תחום הצוואות והירושות היה מאז ומתמיד לאחת הסוגיות הרגישות ביותר בחייה של כל משפחה באשר היא מאחר שהצוואה מסדירה הלכה למעשה את האופן בו יחולק עזבונו ורכושו של המנוח כאשר מיותר לציין כי בהיעדר צוואה כשרה יחולק הרכוש על פי מנגנוני החלוקה הקבועים בחוק הירושה שנחקק אי שם ב-1965.

מרביתם המוחלט של האנשים מסרבים להכין צוואה בטרם הגיעו לגיל השלישי משום שבאופן טבעי הם מעדיפים להימנע מעצם המחשבה על אופן חלוקת הרכוש לאחר מותם. ואולם, הניסיון מלמד אותנו כי דווקא הסדרתו של המסמך מבעוד מועד עשוי לחסוך הרבה מאוד סכסוכים ואינעימויות בין בני המשפחה ביום שאחרי.

אנו בשחף ושות' מעניקים ללקוחותינו את המעטפת המשפטית הרחבה ביותר בכל הקשור לצוואות וירושות – אנו מסייעים ללקוחות שלנו בעריכת צוואות באופן התואם את רצונם של המצווים בצורה הטובה ביותר ולא מותירים דבר ליד המקרה על מנת לוודא שלא יהיו איהבנות כלשהן. מעבר לכך, אנו גם מסייעים לבני משפחה המבקשים להוציא צו קיום צוואה ומעניקים ליווי וסיוע בכל סכסוך ובכל התנגדות בשלב מימוש הצוואה .

זאת ועוד, מתוקף התפיסה שלפיה כל אדם חייב לערוך צוואה משום שאנו אף פעם לא יודעים מה יקרה מחר, יזמנו בתחילת שנת 2017 מיזם קהילתי שעניינו צוואות ללא עלות לגיל השלישי – וזאת על מנת להמשיך ולקיים את העיקרון העומד לנגד עינינו מתחילת הדרך – שירות משפטי איכותי לצד תרומה מתמשכת ועקבית לקהילה.

לקבלת תוכן איכותי בעל ערך אמיתי
דילוג לתוכן