צוואות וירושות

תחום הצוואות והירושות היה מאז ומתמיד לאחת הסוגיות הרגישות ביותר בחייה של כל משפחה באשר היא מאחר שהצוואה מסדירה הלכה למעשה את האופן בו יחולק עזבונו ורכושו של המנוח כאשר מיותר לציין כי בהיעדר צוואה כשרה יחולק הרכוש על פי מנגנוני החלוקה הקבועים בחוק הירושה

אנו בשחף ושות' מעניקים ללקוחותינו את המעטפת המשפטית הרחבה ביותר בכל הקשור לצוואות וירושות – אנו מסייעים ללקוחות שלנו בעריכת צוואות באופן התואם את רצונם של המצווים בצורה הטובה ביותר ולא מותירים דבר ליד המקרה על מנת לוודא שלא יהיו אי–הבנות כלשהן. מעבר לכך, אנו גם מסייעים לבני משפחה המבקשים להוציא צו קיום צוואה ומעניקים ליווי וסיוע בכל סכסוך ובכל התנגדות בשלב מימוש הצוואה.

מי אנחנו?

מאז שנת 2002, אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו לחיים חדשים. במסע הזה, שהוא לעתים ממושך, אנחנו מקפידים להעניק ביטחון, יציבות וודאות, כאשר הכל עטוף במקצועיות בלתי מתפשרת בתחום דיני המשפחה בכלל והליכי הגירושין בפרט.

מה אנחנו מציעים?

ייעוץ ראשוני לקראת פרידה וגירושין

ניהול תהליכי משא ומתן לקראת גירושין

ייצוג וניהול הליכי יישוב סכסוך (גישור חובה)

ייעוץ אסטרטגי לניהול תיק גירושין

ניהול הליכים משפטיים מלאים בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים

ייצוג בערכאות הערעור: בתי המשפט המחוזיים, בית המשפט העליון, בג"צ, בית הדין הרבני הגדול

עריכת הסכמים בין בני זוג לרבות הסכמי טרום נישואין, הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמי גירושין

צרו קשר עכשיו

גיל שחף

גיל שחף, נשוי לשגית (רו"ח), ואב לשירה וטליה, סרן במילואים, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, עורך דין וחבר לשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2002, בעל רישיון נוטריון מאז שנת 2015. עוסק בתחום דיני המשפחה מאז שנת 2002, ניהל אלפי תיקי גירושין ובעל ניסיון עשיר מאד בתיקים מורכבים מאד. שחקן טניס בעבר, וחובב סקי שלג מושבע בהווה (בעיקר בקרחונים בקיץ). הבעלים של שחף ושות' – חברת עורכי דין, המשרד הגדול ביותר בתחום דיני המשפחה מדרום לתל אביב ועד אילת.

סניף באר שבע

סניף אשדוד

צרו קשר עכשיו

צרו קשר עכשיו

לקבלת תוכן איכותי בעל ערך אמיתי
דילוג לתוכן