גירושין בהסכמה

יותר ויותר בני זוג, אשר החליטו לסיים את חיי הנישואין, מצליחים לעשות זאת בהסכמה. אחת הסיבות לכך היא חקיקתו של החוק להסדרת התדיינויות בסכסוכי משפחה, אשר נחקק בשנים האחרונות ומחייב בני זוג להכיר (לפחות) את האפשרות לסיים את מערכת היחסים ביניהם בהסכמה, באמצעות הליך גישורי שבסופו של דבר חותמים על הסכם גירושין. כל ההליך לוקח מספר שבועות בודדים, כאשר בסיומו הצדדים מצליחים לשמור על מערכת יחסים סבירה למען ילדיהם.

מי אנחנו?

מאז שנת 2002, אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו לחיים חדשים. במסע הזה, שהוא לעתים ממושך, אנחנו מקפידים להעניק ביטחון, יציבות וודאות, כאשר הכל עטוף במקצועיות בלתי מתפשרת בתחום דיני המשפחה בכלל והליכי הגירושין בפרט.

מה אנחנו מציעים?

ייעוץ ראשוני לקראת פרידה וגירושין

ניהול תהליכי משא ומתן לקראת גירושין

ייצוג וניהול הליכי יישוב סכסוך (גישור חובה)

ייעוץ אסטרטגי לניהול תיק גירושין

ניהול הליכים משפטיים מלאים בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים

ייצוג בערכאות הערעור: בתי המשפט המחוזיים, בית המשפט העליון, בג"צ, בית הדין הרבני הגדול

עריכת הסכמים בין בני זוג לרבותף הסכמי טרום נישואין, הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמי גירושין

צרו קשר עכשיו

גיל שחף

גיל שחף, נשוי לשגית (רו"ח), ואב לשירה וטליה, סרן במילואים, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, עורך דין וחבר לשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2002, בעל רישיון נוטריון מאז שנת 2015. עוסק בתחום דיני המשפחה מאז שנת 2002, ניהל אלפי תיקי גירושין ובעל ניסיון עשיר מאד בתיקים מורכבים מאד. שחקן טניס בעבר, וחובב סקי שלג מושבע בהווה (בעיקר בקרחונים בקיץ). הבעלים של שחף ושות' – חברת עורכי דין, המשרד הגדול ביותר בתחום דיני המשפחה מדרום לתל אביב ועד אילת.

סניף באר שבע

סניף אשדוד

צרו קשר עכשיו

צרו קשר עכשיו

לקבלת תוכן איכותי בעל ערך אמיתי
דילוג לתוכן