למן הקמתה של חברת עורכי הדין שחף ושות' בשנת 2002, העיקרון המנחה שעמד לנגד עינינו היה ועודנו ההתמחות המקצועית בעולם דיני המשפחה והירושה. אנו מאמינים בכל מאודנו כי הייצוג המשפטי הוא לא דבר של מה בכך ומכאן שעל מנת לספק לקהל הלקוחות שלנו את המענה המשפטי הטוב ביותר, מוטלת עלינו איפוא החובה להתמחות ולהתמקצע בתחום מבלי לפזול לתחומי עיסוק אחרים.

יתרה מזאת, אנו מודעים היטב לכך שכל לקוח שנכנס למשרדנו לקבלת ייעוץ, בין אם מרצונו ובין אם כתוצאה מנסיבות שנכפו עליו, מוצא עצמו במצב מורכב ומאתגר שמחייב הרבה מעבר לייצוג המשפטי המקצועי המיידי שלו הוא זקוק. בדיוק מהסיבה הזו אנו מקפידים לספק ללקוח מעטפת תמיכה מקצועית ואישית כאחד – ולכן אנחנו לא מסיימים את הקשר עם הלקוח עם סיום התיק וממשיכים לסייע לו ולעמוד לרשותו בכל עניין שהוא גם אחרי שהמערכה המשפטית הגיעה לסיומה.

בתור אנשי מקצוע אנחנו עושים ככל יכולתנו על מנת להתכונן לכל תרחיש פוטנציאלי בבית המשפט כי עורכי דין פשוט לא אוהבים הפתעות – ומעדיפים לא להותיר דבר ליד המקרה. אנחנו בחברת עורכי הדין שחף ושות' מבינים שמה שנכון עבורנו – תקף גם עבור הלקוחות שלנו ולכן אצלנו שכר הטרחה הוא גלובלי ומהרגע שנחתם הסכם שכר הטרחה, כל הלקוחות שלנו יודעים שלא יהיו להם עוד הוצאות מפתיעות יש מאין.

מהניסיון שצברנו לאחר טיפול באלפי תיקים לאורך השנים, מצאנו כי צורת העבודה הזו היא שמעניקה ללקוח שקט נפשי שאין לו תחליף ואנחנו מצדנו נעשה את כל מה שתלוי בנו ונהפוך עולמות על מנת לסיים את ההליך המשפטי לשביעות רצונו המלאה של הלקוח – תהיה הדרך ארוכה ככל שתהיה ללא כל הגבלה מבחינת כמות המסמכים, הדיונים או הערכאות שאליהן נידרש כדי להשיג את המטרה העומדת לנגד עינינו.

לקבלת תוכן איכותי בעל ערך אמיתי
דילוג לתוכן