גיל שחף – עו"ד ונוטריון בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, בעל תואר LL.B משנת 2002.

גיל עומד בראש משרד שחף ושות' – חברת עורכי דין המונה 5 עו"ד ועוסקת כבר כ-20 שנה בניהול תיקי גירושין. במהלך השנים החברה ניהלה מעל 4000 תיקי גירושין והיא נחשבת לגדולה ולמובילה בתחומה באיזור הדרום.

המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי משפטי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ומלווה אותם החל משלב הייעוץ הראשוני, דרך ניהול המשא ומתן, ובמקרה הצורך – ניהול ההליכים המשפטיים, ייצוג בכל הערכאות והשלמת תהליך הגירושין בהצלחה.

"רבים מלקוחות המשרד מגיעים אלי בתחושה של חוסר וודאות. התא המשפחתי שלהם מתפרק והם חוששים מאוד לגבי עתידם ועתיד הילדים. הליך הגירושים מבחינתם הוא כניסה לעולם משפטי מאיים ולא מוכר ולמצב קשה של חוסר שליטה בגורלם. בדיוק בנקודה הזאת חשוב לי לרתום את מלוא העוצמה המשפטית שלי עבורם. אני מזמין אותם "לשבת לי על הכתף" ולתת לי להוביל אותם בכל הנחישות, השאפתנות והיכולות שרכשתי, כעו"ד שצבר לזכותו אלפי הצלחות לטובת לקוחותיו. אני מבצע יחד איתם תיכנון אסטרטגי של התיק ופועל במסירות בשליחותם כדי לסיים את תהליך הפרידה תוך דאגה אמיתית לילדים, במהירות, בהסכמה וללא נזקים.

למדתי שהחיים שלנו קצובים בזמן, ובעיני מגיעה לכל אדם הזדמנות לחיות אותם באושר. למערכות היחסים עם בני הזוג יש השפעה מכרעת על מידת האושר שלנו ומהסיבה הזאת אני וצוות המשרד עוזרים ללקוחות לסיים מערכות יחסים שאינן טובות עבורם, ומאפשרים להם יציאה מהירה לחיים חדשים וטובים הרבה יותר".


לקבלת תוכן איכותי בעל ערך אמיתי
דילוג לתוכן